Ślub jak z bajki…

Ślub jak z bajki to projekt stworzony przez młodych i bardzo kreatywnych ludzi, tworzących dekoracje wizualne na różnego rodzaju imprezach począwszy od przyjęć Weselnych a kończąc na wyspecjalizowanych dekoracjach na eventach firmowych.

Tworząc nasze projekty kierujemy się wieloletnim doświadczeniem ale przede wszystkim Państwa cennymi uwagami biorąc je głęboko do serca, dzięki czemu nasze wspólne realizacje tworzą niezapomniane dzieła wprawiające  w zachwyt naszych klientów i ich gości.

Nasza KOMPLEKSOWA oferta powstała z myślą o osobach pragnących zorganizować wyjątkowe wydarzenie.

W naszej ofercie posiadamy:

Dekoracja światłem:

Od stuleci światło i cały kult z nim związany był nieodzownym elementem wielu wydarzeń.

W dzisiejszych czasach dzięki rozwojowi techniki i znakomitej współpracy człowieka i komputera za pomocą szeroko rozumianego światła można stworzyć  niezapomniane iluminacje świetlne, które swoim pięknem i dynamiką kolorów każdą imprezę przeobrażą w wyjątkowe Show zapadające w pamięci.

Profesjonalne oświetlenie jest dziś nieodzownym elementem wszystkich eleganckich eventów, na których oprawa wizualna ma znaczenie.  Przy pomocy światła nadamy sali bankietowej bajkowy wygląd, kolorując ściany, sufit, rzeźby, architekturę sali , parkiet, bufet, budynek na zewnątrz,  czy stół Młodej Pary.  

Taniec w chmurach:

Często zapewne zastanawiacie się Państwo jak upiększyć swoje wesele,    a dokładnie mówiąc swój pierwszy taniec, który jest początkiem i oficjalnym rozpoczęciem zabawy w Waszym wyjątkowym dniu.

Pierwszy taniec w chmurach Para Młoda wykona niczym tancerze na planie Tańca z Gwiazdami . Ciężki dym unoszący się przy samym parkiecie jest to jedna z obecnie najmodniejszych atrakcji weselnych. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny uzyskujemy niepowtarzalny efekt unoszenia się Pary Młodej w samych chmurach.                   To rozwiązanie jest również idealne dla par, które średnio radzą sobie w tańcu, a pierwszy taniec jest dla nich stresujący i wręcz kłopotliwy. Wydmuchiwany z wytwornicy dym unosi się nad parkietem na wysokości ok 20 cm, dzięki czemu drobne wpadki

i niedoskonałości w tańcu pozostaną niedostrzeżone, a goście ujrzą tylko radość na Twarzy Młodej Pary. Dzięki wytwornicy ciężkiego dymu nadacie Państwo wyjątkowego uroku chwili, którą przeżywa się raz w życiu!

Napis LOVE:

Mamy do zaoferowania dla Państwa Led’owy napis LOVE 3D, który idealnie sprawdzi się jako niepowtarzalne tło do sesji zdjęciowej lub po prostu będzie stanowić zachwycającą ozdobę Państwa uroczystości. Napis potrafi odmienić każdą salę i wprowadza niesamowity klimat.

Napis MIŁOŚĆ:

Napis MIŁOŚĆ - Mamy również do zaoferowania dla Państwa napis MIŁOŚĆ, który sprawdzi się jako tło do sesji zdjęciowej na sali lub w ogrodzie domu weselnego. Nasz napis może również stanowić ozdobę Państwa uroczystości.

W każdym wypadku wspieramy naszych klientów

w realizacji wizji i marzeń tak ważnej uroczystości.

Bądźmy razem podczas najważniejszej imprezy życia.

COPYRIGHT BY VANIILA DANCE ©2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Klasyczna YouTube
  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now