Mamy przygotowany dla Państwa bogaty i zróżnicowany repertuar obejmujący największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej jak i utwory biesiadne, góralskie oraz disco polo, to z lat 90 oraz najnowsze Hity Disco Polo. Gramy utwory, do których tańczyli i śpiewali kiedyś nasi dziadkowie, później rodzice, a teraz to przy czym bawi się nasze pokolenie. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi  dobrze bawią się młodzi, ale także starsi goście kierując się dewizą, iż gramy dla starszych jaki młodszych, aby każdy gość bawił się ze wszystkich sił i opuszczając imprezę z uśmiechem na ustach śpiewał „fajna impreza naprawdę fajna impreza….” Potrafimy dostosować nasz repertuar do potrzeb imprezy, gości jak i do klimatu panującego na sali, grając muzykę prostą, wpadającą w ucho. Jeżeli chcą Państwo lub Państwa goście abyśmy zagrali coś specjalnego prosimy poinformować nas o tym odpowiednio wcześniej przed planowaną imprezą, a my dokonamy wszelkich starań aby zaspokoić Państwa potrzeby.

Jeżeli chcą się Państwo zapoznać z naszym repertuarem to na Państwa życzenie możemy przesłać za pomocą poczty elektronicznej e-mail przykładowy spis utworów, które wykonywaliśmy lub możemy wykonać na Państwa weselu. 

Zachęcamy do kontaktu z nami, a my udostępnimy i przekażemy Państwu wszelkie informacje i materiały jakie tylko Państwo potrzebują.

COPYRIGHT BY VANIILA DANCE ©2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Klasyczna YouTube
  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now