Vaniila Band...

profesjonalizm tkwi w szczegółach

 

Jako zespół zapewniamy Państwu oprawę muzyczną wszelkiego typu imprez okolicznościowych na wysokim poziomie artystycznym.

Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie, którego obsługą zajmuje się realizator dźwięku i oświetlenia na stałe współpracujący     z zespołem, dzięki czemu na każdej imprezie możecie Państwo usłyszeć czysty i dynamiczny dźwięk oraz móc obserwować świetlne show.

Dysponujemy własnym transportem, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę, w każdym miejscu dowolnie wybranym przez Państwa. Nasze instrumentarium to instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, a także śpiewamy na głosy, co dodaje naszym interpretacjom dodatkowych walorów słuchowych. Mamy przygotowany dla Państwa bogaty i zróżnicowany repertuar obejmujący największe hity muzyki rozrywkowej jak i utwory biesiadne, góralskie oraz disco polo. Gramy utwory, do których tańczyli i śpiewali kiedyś nasi dziadkowie, później rodzice, a teraz to przy czym bawi się nasze pokolenie. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi  dobrze bawią się młodzi, ale także starsi goście kierując się dewizą, iż gramy dla starszych jaki młodszych, aby każdy gość bawił się ze wszystkich sił i opuszczając imprezę z uśmiechem na ustach śpiewał „fajna impreza naprawdę fajna impreza….”.                    Potrafimy dostosować nasz repertuar do potrzeb imprezy,  gości jak i do klimatu panującego na sali, grając muzykę prostą, wpadającą w ucho. Jeżeli chcą Państwo lub Państwa goście abyśmy zagrali coś specjalnego prosimy poinformować nas o tym odpowiednio wcześniej przed planowaną imprezą,     a my dokonamy wszelkich starań aby zaspokoić Państwa potrzeby.

W zależności od rodzaju imprezy zapewniamy Państwu udział w różnego typu zabawach towarzyskich, których liczbę i rodzaj można uzgodnić wcześniej. Zabawy te są kierowane do gości starszych jak i młodszych. Staramy się dbać o to, by każda impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego. Przerwy w grze wypełniamy cicho odtwarzaną muzyką, aby posiłki zjadane podczas przerwy umilała przyjemna dla ucha muzyka.

Nasz szacunek do gości podkreślamy nienagannym strojem. Dodatkowo dysponujemy zabawnymi rekwizytami (kapelusze, peruki, przebrania, maski itp.), dzięki którym wprowadzamy oryginalny klimat danego tańca czy zabawy. Atutem naszego zespołu jest również wodzirej, czuwający nad klimatem imprezy oraz czynnie wspomagając gości w wybranych zabawach aby nie zabrakło dobrej ale przede wszystkim smacznej zabawy. Preferujemy tylko kulturalną zabawę. W naszym repertuarze nie ma miejsca na niesmaczne dowcipy i lekceważący stosunek do Państwa gości. Tańce i zabawy są dobierane z gustem nie krzywdząc i nie naruszając niczyich uczuć, preferencji czy godności osobistej.

 

Jesteśmy w stanie sprawić, że chwile spędzone z nami na parkiecie na długo pozostaną w pamięci gości.

COPYRIGHT BY VANIILA DANCE ©2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Klasyczna YouTube
  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now