Vaniila Band...

...profesjonalizm tkwi w szczegółach...

Jako zespół zapewniamy Państwu oprawę muzyczną wszelkiego typu imprez okolicznościowych począwszy od wesel, a kończąc na imprezach plenerowych. W skład naszego zespołu wchodzi: wokalista, będący jednocześnie wodzirejem i swego rodzaju menagerem całego weselnego „zamieszania”; klawiszowiec, grający również na akordeonie podczas błogosławieństwa czy biesiadowania za stołami oraz saksofonista. Nasz zespół to nie tylko tradycyjna kapela, grająca piosenki na weselu, ale projekt bardziej współczesny, mający na celu nie tylko granie, ale również zabawienie Waszych gości i danie im rozrywki. 

Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie wraz               z  dodatkowymi efektami scenicznymi, sterowanymi  i obsługiwanymi przez naszego realizatora dźwięku i oświetlenia, który współpracuje z nami i jest częścią naszego zespołu.                                                                            

Dzięki wykorzystaniu realizatora dźwięku i oświetlenia, na każdej imprezie możecie Państwo usłyszeć czysty i dynamiczny dźwięk oraz móc obserwować świetlne show. Nikt z Państwa gości nie powie …”że jest za głośno i nie można pogadać … coś grają ale nie wiemy co … lub te światła świeca po oczach…” nasz człowiek jest od tego aby na Waszym weselu goście narzekali na bolące stopy od tańca, a nie uszy…

Dysponujemy własnym transportem, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę, w każdym miejscu dowolnie wybranym przez Państwa. Nasze instrumentarium to instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, a także śpiewamy na głosy, co dodaje naszym interpretacjom dodatkowych walorów słuchowych. Mamy przygotowany dla Państwa bogaty i zróżnicowany repertuar obejmujący największe hity muzyki rozrywkowej jak i utwory biesiadne, góralskie oraz disco polo. Gramy utwory, do których tańczyli i śpiewali kiedyś nasi dziadkowie, później rodzice, a teraz to przy czym bawi się nasze pokolenie. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi  dobrze bawią się młodzi, ale także starsi goście kierując się dewizą, iż gramy dla starszych jak i młodszych, aby każdy gość bawił się ze wszystkich sił i opuszczając imprezę                      z uśmiechem na ustach śpiewał „fajna impreza naprawdę fajna impreza….”.      Potrafimy dostosować nasz repertuar do potrzeb imprezy,  gości jak i do klimatu panującego na sali, grając muzykę prostą, wpadającą w ucho. Mamy swój styl i jak każda kapela, mamy określony repertuar, ale nie ma dwóch takich samych wesel, więc zawsze staramy się dopasowywać do danej imprezy. Jeżeli chcą Państwo lub Państwa goście abyśmy zagrali coś specjalnego, dokonamy wszelkich starań aby zaspokoić Państwa potrzeby.

W zależności od rodzaju imprezy zapewniamy Państwu udział w różnego typu zabawach towarzyskich, których liczbę i rodzaj można uzgodnić wcześniej. Zabawy te są kierowane do gości starszych jak i młodszych. Staramy się dbać o to, by każda impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego. Przerwy w grze wypełniamy muzyką odtwarzaną z laptopa, aby posiłki zjadane podczas przerwy umilała przyjemna dla ucha muzyka, a odgłosy zjadanych potraw nie krępowały Waszych gości.

Nasz szacunek do gości podkreślamy nienagannym strojem. Dodatkowo dysponujemy zabawnymi rekwizytami (kapelusze, peruki, przebrania, maski itp.), dzięki którym wprowadzamy oryginalny klimat danego tańca czy zabawy. Atutem naszego zespołu jest również wodzirej, czuwający nad klimatem imprezy oraz czynnie wspomagając gości w wybranych zabawach aby nie zabrakło dobrej ale przede wszystkim smacznej zabawy. Preferujemy tylko kulturalną zabawę. W naszym repertuarze nie ma miejsca na niesmaczne dowcipy i lekceważący stosunek do Państwa gości. Tańce i zabawy są dobierane z gustem nie krzywdząc i nie naruszając niczyich uczuć, preferencji czy godności osobistej.

 

 

Jesteśmy w stanie sprawić, że chwile spędzone z nami na parkiecie na długo pozostaną w pamięci gości.

COPYRIGHT BY VANIILA DANCE ©2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • Klasyczna YouTube
  • Facebook Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now